Hliníkové vchodové dvere vytvorené pre vás!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Inokey system

> SK > Technológia & Dizajn > Príslušenstvo > Inokey system
Inokey system

 

inokey

PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ LEN PERFEKTNÁ TECHNIKA A TIE NAJLEPŠIE KOMPONENTY

 

BT 512 W

BT 512 W - SKENER ODTLAČKOV PRSTOV WIFI

2- relé
SKENER ODTLAČKOV PRSTOV WIFI
s 500 uloženiami

F W

MADLO SKENER ODTLAČKOV PRSTOV

2- relé
MADLO SKENER ODTLAČKOV PRSTOV WIFI
s 500 uloženiami

BT 602

MECHANICKÝ KÓD

2- relé
MECHANICKÝ KÓD
100 používateľských kódov so 4- až 16-miestnym číslom

BT 802

RÁDIOVÝ DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ

2- relé
RÁDIOVÝ DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ
S 2 diaľkovými ovládaniami, digitálnym zvončekom a pohyblivou vnútornou jednotkou

BT 512 W

ČO TO JE?

inokey Čítačka odtlačkov prstov inokey je prístroj, pomocou ktorého môžete otvoriť dvere svojím odtlačkom prstu. Je nevyhnutnou súčasťou vchodových dverí najvyššej kvality. Obsahuje najnovšiu technológiu svojho druhu, je výsledkom nemeckých a slovinských znalostí a dlhoročných skúseností v oblasti biometrie. Už nikdy nebudete musieť hľadať kľúče a starať sa o to, či majú deti kľúč pri sebe ani volať hasičov, aby ste sa dostali do vlastného domu.

AKO TO FUNGUJE?

V inokey je zabudovaný kapacitný senzor odtlačkov prstov poslednej generácie. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá, stačí priložiť prst na senzor. Je to veľká výhoda oproti senzorom, pri ktorých treba dávať pozor na to, ako rýchlo a z akého uhla sa prst po senzore posúva. Ak senzor prst rozpozná, dvere sa otvoria o 1,2 sekundy. Čítačka rozpozná aj mokré, špinavé a mierne poškodené prsty.

JE TO VŠETKO?

inokey má 2 výstupy relé, prvým sa otvoria dvere, do ktorých je zabudované, kým druhý otvorí iné dvere, napríklad dvere do garáže, alebo spustí iný elektrický prístroj. Pre každý prst sa počas záznamu určí, ktoré relé spustí. Určitými prstami možno spustiť aj oba relé súčasne, čo možno použiť na tichý alarm v prípade únosu.

A ČO AK ODTLAČKOM PRSTOV STÁLE NEDÔVERUJEM?

Ak uprednostňujete klasiku, môžete si zvoliť kódovú klávesnicu inokey. Klávesnica sa ľahko používa, má moderný dizajn a využíva pokrokovú technológiu. Klávesy sú kapacitné a spustia sa už pri kontakte s končekmi prstov. Výhodou tejto klávesnice oproti klasickým klávesniciam je to, že pri dlhšom používaní nie sú klávesy opotrebované. Toto je veľmi dôležité aj z hľadiska bezpečnosti. Väčšina ľudí používa 4 čísla a na klasických klávesniciach sa tieto štyri tlačidlá ľahko vyšúchajú.

Pre zlodeja tak nie je ťažké zistiť správnu kombináciu. Pomocou tejto klávesnice možno rovnako ako s čítačkou odtlačkov prstov spustiť 2 relé, pre každý kód je však určené, ktoré relé sa spustí.

 

GENIUS-SYSTEM

GENIUS-SYSTEM
  • 5-násobná otočná západka s čapom s elektromechanickým pohonom z ušľachtilej ocele
  • priebežná uzatváracia lišta
  • voľnobežný cylinder pre zámky prevodovky
  • vrátane 6 kľúčov

GENIUS-SYSTEM

  • skener odtlačkov prstov, mechanický kód, rádiový diaľkový ovládač

  • vonkajšia bezpečnostná rozeta

  • kabeláž s deliacim konektorom
  • Prechod kábla
  • Zdroj 24V / 220V