Hliníkové domovní dveře, vytvořené pro Vás!!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Design

> CS > Technologie & design > Design

Nepřekonaný – DESIGN vytvořený podle Vašich přání!


Výběr vchodových dveří dodá Vašemu domu jedinečnou pečeť a charakteristickou identitu. Obsah a vzhled domovních dveří vypovídají mnoho o jejich majiteli, jeho filozofii, životním stylu a vztahu k hodnotám, které znamenají „domov“. Program vchodových dveří INOTHERM přináší uživateli neobyčejně širokou nabídku produktů, které lze navíc upravit podle individuálních přání každého zákazníka. Vyberte si INOTHERM – vyberte si UNIKÁTNÍ DVEŘE!

 

V nabídce je přes 200 modelů – možné jsou však i individuální úpravy nebo výroba na zakázku!

INOTHERM Haustüren

Již v základu můžete vybírat z více než 400 různých modelů vchodových dveří. Dveře mohou být navíc malými či většími úpravami přizpůsobeny Vašim přáním nebo vzhledu Vašeho domu. Pokud Vám přesto nepadne do oka žádný z modelů, naši designéři vytvoří unikátní model přesně podle Vašich přání.

 

Pro snazší představu zvoleného modelu doplníme Vaši objednávku náčrtem v barvách. Náš prodejní partner může náčrt nových dveří zasadit přímo do Vašeho domu. Můžete tak být bez obav, že se dveře nebudou hodit k celkové koncepci domu.

Všechny aplikace z ušlechtilé oceli jsou lícující

Všechny aplikace z ušlechtilé oceli jsou lícující

Všechny aplikace, domovní čísla a ochranné profily na křídlech dveří z prodejního programu INOTHERM zvenčí lícují, což není na trhu běžné. Dveře tím získávají na eleganci a exkluzivitě, kromě toho se tím usnadňuje i péče o ně a čištění – bez vrstvení prachu na okrajích.

Objednejte si skla se svým motivem

Objednejte si skla se svým motivem

Dveře jsou standardně vybaveny trojitým tepelně izolačním sklem (Ug=0,5 W/m2K) o tloušťce 6 mm. Volit můžete mezi skly s ornamenty, sklem parsol a bezpečnostními skly nebo broušenými drážkami a vitráží. Motivy můžete vybrat z katalogu, bez dalších příplatků však lze motivy podle přání upravit. Do motivu na skle lze začlenit např. číslo domu nebo název ulice – změnit lze ale třeba jen libovolné části motivu.

6 různých tvarů venkovních profilů

Přizpůsobte profil vchodových dveří svým oknům a designu domu. Standardně se používá profil AT 100, ostatní profily lze objednat za minimální příplatek.

 

AT 100

AT 100

AT 100 D

AT 100 D

AT 200AT 200

AT 100 P

AT 100 P

AT 100 S

AT 100 S

AT 70

AT 70