Hliníkové domovní dveře, vytvořené pro Vás!!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Přednosti hliníkových dveří

> CS > Technologie & design > Přednosti hliníkových dveří

HLINÍKOVÉ domovní dveře jsou pro Vás tou nejlepší volbou!


Sami rychle poznáte, že hliníkové domovní dveře mají oproti PVC nebo dřevěným dveřím celou řadu výhod. Hliník je lehký, pevný, odolný proti korozi a snadný na údržbu; zaručuje dlouhou životnost. Hliník je přesně tvarovatelný, a umožňuje tak vytvářet energeticky úsporné díly s vysokou těsností. Kromě neobyčejně bohaté nabídky modelů dveří a výbavy Vám program EXCLUSIV nabízí již v sériové výbavě celou řadu funkcí.

 

 

Výjimečná stabilita – bez deformace!

Hliníkové domovní dveře INOTHERM se vyrábějí z profilů nadstandardní tloušťky. Dveře nadměrných velikostní jsou navíc zesíleny speciálními profily, aby nemohlo při extrémních povětrnostních podmínkách dojít k bimetalickému efektu, resp. k deformaci dveří. S takto stabilními domovními dveřmi nebudete mít problém otvírat a zavírat, ať je venku jakkoli.

Výjimečná stabilita – bez deformace!

Výjimečná stabilita – bez deformace!

 

Výjimečná stabilita – bez deformace!

 

 

Výjimečná tepelná izolace

Výjimečná tepelná izolace V době drahých energií a rostoucího významu úspor dosahují domovní dveře řady EXCLUSIV v evropských podmínkách výjimečných tepelně izolačních hodnot – Ud již od W/m2K. S oboustrannými výplněmi překrývajícími křídlo (tloušťka 85 mm), třemi obvodovými těsněními a trojitým tepelně izolačním sklem (U = 0,5 W/m2K) Vám nabízíme možnost úspory energie a zvýšení komfortu ve Vašem domě.

 

 

Vysoká míra bezpečnosti sériově – bez příplatků

Vysoká míra bezpečnosti sériově – bez příplatků Díky kompaktnosti zvolených materiálů, nadstandardní tloušťce profilů a křídla, venkovní rozetě a 5 násobné zajištění háčky představují domovní dveře prakticky nedobytnou překážku pro všechny nezvané hosty. Na objednávku můžete navíc zvolit provedení RC1 nebo RC2, certifikované institutem IFT Rosenheim, které Vám zajistí absolutně klidný spánek.

 

 

DVEŘE VELIKOSTI XL – až do výšky 2700 mm!

DVEŘE VELIKOSTI XL – až do výšky 2700 mm!

Moderní stavby vyžadují stále častěji dveře nadměrných velikostí, u nichž je třeba klást nejvyšší důraz na statickou stabilitu. Program domovních dveří Exclusiv s jedinečnými technickými řešeními garantuje dokonalou funkčnost i při výškách od 2251 mm do 2700 mm a šířkách až 1260 mm. Do domovních dveří velikostí L a XL je navíc (za příplatek) vestavěna sada výbavy: čtvrtý dveřní závěs a prodloužené zamykání v provedení s čtyřmi čepy a se zesíleným profilem z ušlechtilé oceli.

 

Garantovaná dlouhá životnost

Garantovaná dlouhá životnost Hliníkové domovní dveře jsou výjimečně odolné proti nejrůznějším klimatickým podmínkám. Domovní dveře z hliníku jsou chráněny práškovým lakem ve Vámi zvolené barvě a i po několika letech vypadají stále jako nové. Dveře není nutné po čase natírat.

  

 

Ekologické

Umweltfreundlich

Všechny použité materiály jsou recyklované a díky dlouhé životnosti vysoce ekologické.


Hliník a životní prostředí ve výrobě oken a fasád


Ve stavebnictví existuje systém koloběhu materiálu, který se označuje zkratkou A/U/F (z něm. Aluminium/Umwelt/Fenster+Fassaden). Odřezky hliníku z podniků a demontované staré díly se recyklují a dále využívají.