Hliníkové domovní dveře, vytvořené pro Vás!!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Inokey system

> CS > Technologie & design > Příslušenství > Inokey system
Inokey system

 

inokey

Pouze dokonalá technika a ty nejlepší komponenty pro vaše bezpečí

BT 512 W

ČTEČKA OTISKŮ WIFI

2-relé
ČTEČKA OTISKŮ WIFI
s kapacitou paměti pro 500 položek

F W

MADLO VENKOVNÍ - ČTEČKA OTISKŮ

2-relé
MADLO VENKOVNÍ - ČTEČKA OTISKŮ WIFI
s kapacitou paměti pro 500 položek

BT 602

KÓDOVÁ KLÁVESNICE

2-relé
KÓDOVÁ KLÁVESNICE
100 uživatelských kódů s 4 až 16místnými čísly

BT 802

DÁLKOVÉ RADIOOVLÁDÁNÍ

2-relé
DÁLKOVÉ RADIOOVLÁDÁNÍ
s 2 dálkovými ovládáními, digitální zvonek a pohyblivá vnitřní jednotka

 

INOKEY WIFI

O co se jedná?

Čtečka otisků inokey je přístroj, pomocí něhož můžete odemknout dveře otiskem prstu. Je to nepostradatelná součást domovních dveří nejvyšší kvality. Obsahuje nejnovější technologii tohoto druhu a je výsledkem německých a slovinských znalostí a dlouholetých zkušeností na poli biometrie. Už nikdy nebudete muset hledat klíče, nebudete se muset starat o to, zda mají děti klíče, nebudete muset volat hasiče, abyste se dostali do vlastního domu.

Jak to funguje?

Inokey je vybaven vestavěným kapacitním snímačem otisků prstů poslední generace. Jeho obsluha je velice jednoduchá: stačí přitlačit prst na snímač. To je velká výhoda oproti tahovým snímačům, u nichž musíte dávat pozor, jak rychle a pod jakým úhlem táhnete prst po snímači. Pokud je prst rozpoznán, dveře se za 1,2 s odemknou. Snímač rozpozná i vlhké, špinavé, umaštěné a lehce poraněné prsty.

To je vše?

inokey má dva reléové výstupy: prvním se otvírají dveře, do nichž je systém zabudován; druhým se otvírají další dveře, např. dveře do garáže, nebo spouštějí jiné elektrické přístroje. Při registraci se u každého prstu určuje, které relé se prstem aktivuje. Jedním prstem lze spustit i obě relé zároveň, což lze využít jako tichý alarm v případě únosu.

A co když otiskům prstů ještě úplně nevěřím?

Dáváte-li přednost klasice, můžete zvolit kódovou klávesnici inokey. Klávesnici se snadno obsluhuje, má moderní design a využívá pokrokovou technologii. Tlačítka jsou kapacitní a aktivují se již dotykem špičkou prstu. Výhodou této klávesnice oproti klasickým klávesnicím je skutečnost, že se ani po delší době používání neopotřebuje. To je velmi důležité i s ohledem na bezpečnost. Většina lidí používá 4 číslice, které se u klasických klávesnic rychle ohmatají.

Zloděj pak nemá těžký úkol, aby uhodl správnou kombinaci. Klávesnicí lze podobně jako u čtečky otisků aktivovat 2 relé, pro každý kód je stanoveno, která relé se aktivují.

GENIUS-SYSTEM

GENIUS-SYSTEM
  • 5-čepový výkyvný zámek s elektromechanickým pohonem z ušlechtilé oceli
  • průchozí zamykací lišta
  • volnoběžná cylindrická vložka pro převodové zámky
  • včetně 6 klíčů

GENIUS-SYSTEM

  • Čtečka otisků
  • venkovní bezpečnostní rozeta
  • kabeláž s odpojovacím konektorem
  • kabelový přechod
  • Zdroj 24V / 220V

 

Jakmile jsou domovní dveře zavřeny, dojde k automatickému uzamčení. Odemknout je lze zevnitř klikou nebo zvenčí klíčem v cylindrické vložce. Doplňkově je možné odemykání zevnitř hlasem, tlačítkem…, zvenčí vstupními moduly INOTHERM nebo jiným systémem kontroly vstupu.

Kromě toho je integrován rychlootvírací mechanismus GENIUS COMFORT, který umožňuje snadné otevření systému Genius klikou na vnitřní straně dveří.