Hliníkové domovní dveře, vytvořené pro Vás!!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Výběr dveří

> CS > Výběr dveří

Vychutnejte si zážitek z domovních dveří EXCLUSIVE – vyrobeny na míru pro Vás!


Výběr a koupě domovních dveří je pro mnoho lidí jedinečnou životní událostí. Proto je tak důležité spolupracovat se specialisty. Rádi Vám pomůžeme a usnadníme Vám rozhodování při výběru domovních dveří, případně Vám nabídneme kompletní řešení pro celou oblast vchodu. Než se vydáte vybírat dveře do salónu nebo než zvolíte konkrétní model, doporučujeme přečíst si následující instrukce a doporučení – i sami pro sebe tak výrazně urychlíte a zjednodušíte konzultaci u nás nebo našeho obchodního partnera.

Vyberte si svůj unikátní model

Inotherm_Aluminium

 

Již v základu můžete vybírat z více než 400 různých modelů domovních dveří. Dveře mohou být navíc malými či většími úpravami přizpůsobeny Vašim přáním nebo vzhledu Vašeho domu. Pokud Vám přesto nepadne do oka žádný z modelů, naši designéři vytvoří unikátní model přesně podle Vašich přání.


Pro snazší představu zvoleného modelu doplníme Vaši objednávku barevným náčrtem. Náš prodejní partner může náčrt nových dveří zasadit přímo do Vašeho domu. Můžete tak být bez obav, že se dveře nebudou hodit k celkové koncepci domu.


Vyberte si své oblíbené dveře

 

 

Vyberte si kompaktní venkovní madla nebo kliky

tl_files/kako_izbrati_vhodna_vrata/inotherm_kompakte_griff_s.jpg

Pestrá nabídka kulatých a hranatých venkovních madel a vnitřních klik z ušlechtilé oceli v leštěném nebo matném provedení, včetně kombinace dřevěného dekoru, kamínků Swarovski nebo dokonce integrovaných LED diod (viz obrázek), umožňuje kompaktní, nadčasové otvírání a zavírání dveří bez nutnosti jakékoli údržby.

.

Více o madlech  Více o klika vnitřní 

 

 

 

Přizpůsobte barvu dveří své fasádě

Přizpůsobte barvu dveří své fasádě

Vybírat můžete mezi standardními nebo speciálními barvami RAL v lesklém nebo matném provedení, barvami s jemnou strukturou nebo 20 dřevěnými dekory s originálním vzhledem – také ve dvou či více barvách.

 

Povrch domovních dveří je upraven práškovým lakem, který i bez dodatečné údržby zaručuje dlouhodobou stálost barevného odstínu a odolnost proti povětrnostním vlivům.Více o barvách

 

 

Objednejte si skla se svým motivem

tl_files/kako_izbrati_vhodna_vrata/inotherm_detail_steklo_s.jpg

Dveře jsou standardně vybaveny trojitým tepelně izolačním sklem (Ug = 0,5 W/m2K) tloušťky 6 mm. Volit můžete mezi skly s ornamenty, sklem parsol a bezpečnostními skly nebo broušenými drážkami a vitráží.


Motivy můžete vybrat z katalogu, bez dalších příplatků však lze motivy podle přání upravit. Do motivu na skle lze začlenit např. číslo domu nebo název ulice – změnit lze ale třeba jen libovolné části motivu.

 

Více o sklech

 

 

Výjimečná tepelná izolace a vysoká míra bezpečnosti sériově

V době drahých energií a rostoucího významu úspor dosahují domovní dveře řady EXCLUSIV v evropských podmínkách výjimečných tepelně izolačních hodnot – Ud již od 0,67 W/m2K. S oboustrannými výplněmi překrývajícími křídlo (tloušťka 85 mm), třemi obvodovými těsněními a trojitým tepelně izolačním sklem (U = 0,5 W/m2K) Vám nabízíme možnost úspory energie a zvýšení komfortu ve Vašem domě.

 

Díky kompaktnosti zvolených materiálů, nadstandardní tloušťce profilů a křídla, venkovní rozetě a trojnásobnému zajištění háčky představují domovní dveře prakticky nedobytnou překážku pro všechny nezvané hosty.

 

Na objednávku můžete navíc zvolit provedení WK1 nebo WK2, certifikované institutem IFT Rosenheim, které Vám zajistí absolutně klidný spánek.

 

Více o tepelné izolaci a bezpečnosti

 

 

Používejte prst jako biometrický klíč

BT 512 W

ČTEČKA OTISKŮ WIFI

2-relé
ČTEČKA OTISKŮ WIFI
s kapacitou paměti pro 500 položek

F W

MADLO VENKOVNÍ - ČTEČKA OTISKŮ

2-relé
MADLO VENKOVNÍ - ČTEČKA OTISKŮ WIFI
s kapacitou paměti pro 500 položek

BT 602

KÓDOVÁ KLÁVESNICE

2-relé
KÓDOVÁ KLÁVESNICE
100 uživatelských kódů s 4 až 16místnými čísly

BT 802

DÁLKOVÉ RADIOOVLÁDÁNÍ

2-relé
DÁLKOVÉ RADIOOVLÁDÁNÍ
s 2 dálkovými ovládáními, digitální zvonek a pohyblivá vnitřní jednotka

 

 

 

Domovní dveře jsou sériově vybaveny kvalitním zajištěním 5 háčky a průchozí nastavitelnou zamykací lištou z masivní ušlechtilé oceli. Zabezpečení proti vloupání a snadné používání lze rozšířit volbou automatického zamykání a odemykání pomocí čtečky otisků prstů, kódové klávesnice...Další možnosti z programu zamykání