Hliníkové vchodové dvere vytvorené pre vás!
DE EN SL HR FR IT NL CS SK

Výber dvier

> SK > Výber dvier

Vyskúšajte vchodové dvere EXCLUSIV – vyrobené na mieru!


Výber a kúpu vchodových dvier niektorí ľudia zažijú len raz, a preto je dôležité, aby ste pri ňom spolupracovali s odborníkmi. Pomôžeme vám a uľahčíme vám rozhodnutie o výbere vchodových dvier, resp. vám ponúkneme celkové riešenie vstupu do vášho domu. Pred návštevou štúdia alebo výberom modelu vám odporúčame prečítať si nasledujúce pokyny a odporúčania, pretože sa tým podstatne urýchli a zjednoduší poradenstvo u nás či u nášho obchodného partnera.

Vyberte si svoj unikátny model

Vyberte si svoj unikátny model

 

 

Už v základnej ponuke si môžete vybrať spomedzi viac než 400 rôznych modelov vchodových dvier, ktoré možno viac či menej modifikovať podľa vašich požiadaviek v súlade so vzhľadom vášho domu. Ak i napriek tomu nenájdete vhodný model, naši dizajnéri vám vytvoria unikátny model, ktorý bude zodpovedať vašim želaniam.


Aby ste mali lepšiu predstavu o vybranom modeli, vyhotovíme vám ponuku s farebnou skicou. Naši partnerskí predajcovia vám skicu nových dvier vsadia i do vášho domu. Tak môžete byť bez obáv, že by dvere nezapadli do celkového obrazu vášho domova.


Nájdite si svoje dvere

 

 

Zvoľte si kompaktné madlá alebo vonkajšie kľučky

Wählen Sie kompakte Stoßgriffe oder Drücker aussen

Pestrý výber guľatých a štvorcových vonkajších madiel a vnútorných kľučiek z ušľachtilej ocele v leštenom alebo matnom vyhotovení, vrátane kombinácie drevenej dekorácie, krištáľov Swarovski či dokonca integrovaných LED diód (pozri obrázok) umožňuje kompaktné a nadčasové otváranie dvier bez akejkoľvek údržby.

.

Viac o madlách  

 

 

 

Prispôsobte farbu dvier svojej fasáde

Passen Sie die Farbe der Tür Ihrer Fassade an

Môžete si vyberať spomedzi štandardných farieb RAL alebo zvláštnych farieb RAL v lesklom či matnom vyhotovení, vo farbách s jemnou štruktúrou alebo spomedzi 20 drevených dekorácií originálneho vzhľadu, a to i v dvoch či viacerých farbách.

 

Povrch vchodových dverí je opracovaný lakovaním práškovou farbou, ktoré zaručuje dlhú trvácnosť odtieňu farby a odolnosť voči poveternostným vplyvom bez dodatočnej údržby.Viac o farbách

 

 

Bestellen Sie sich Verglasungen mit Ihrem Motiv

Bestellen Sie sich Verglasungen mit Ihrem Motiv

Dvere sú štandardne vybavené trojitým sklom pohlcujúcim tepelné žiarenie. (Ug = 0,5 W/m2K) 6 mm hrúbka. Môžete si vybrať medzi ornamentovým, parsolovým a bezpečnostným zasklením alebo žliabkovým výbrusom a zasklením do olova.


Motívy si môžete vybrať z katalógu alebo sa dajú zmeniť podľa želania bez zvláštneho príplatku. Do motívu v skle môžete integrovať napr. svoje číslo domu alebo meno ulice – alebo sa v motíve dajú zmeniť len ľubovoľné pásy.

 

Viac o sklách

 

 

Použite prst ako biometrický kľúč!

 

BT 512 W

BT 512 W - SKENER ODTLAČKOV PRSTOV WIFI

2- relé
SKENER ODTLAČKOV PRSTOV WIFI
s 500 uloženiami

F W

MADLO SKENER ODTLAČKOV PRSTOV

2- relé
MADLO SKENER ODTLAČKOV PRSTOV WIFI
s 500 uloženiami

BT 602

MECHANICKÝ KÓD

2- relé
MECHANICKÝ KÓD
100 používateľských kódov so 4- až 16-miestnym číslom

BT 802

RÁDIOVÝ DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ

2- relé
RÁDIOVÝ DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ
S 2 diaľkovými ovládaniami, digitálnym zvončekom a pohyblivou vnútornou jednotkou

 

Vchodové dvere sú sériovo vybavené kvalitným, 5 hákovým uzáverom a súvislou nastaviteľnou uzatváracou lištou z masívnej ušľachtilej ocele. Bezpečnosť proti vlámaniu a jednoduché použitie si môžete sami prispôsobiť výberom automatického uzavretia s prstovým skenerom alebo mechanickým kódom.Viac možností programu uzamknutia